درباره ما

پیشه جو در سال ۹۸ با هدف ایجاد بستری برای آموزش های مجازی در جهت ارتقا سطح دانش افراد برای کسب در آمد از اینترنت و افزایش صاحبین مشاغل فیزیکی بدون دانش فنی و تخصصی شروع به کار کرده است.

آموزش از ابزارهای یادگیری میباشد اما هدف از آموزش در واقع یادگیری و تغییر مهارت ها و رفتار می باشد. بسیاری از آموزش ها از جمله آموزش های رسمی و آکادمیک این کارکرد خود را از دست داده اند و در دنیای نوین، ابزارهای دیگری به تدریج در حال جایگزین شدن با آموزش های مجازی هستند.

آموزش و آگاهی‌ بخشی در سطوح مختلف یکی از عملکردهای مهم رسانه دیجیتال است. طبیعتاً با درنظرگرفتن فرم و قالب منحصر به‌ فرد فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، آموزش شکل خاص خود را دنبال پیش میبرد که در بسیاری از مواقع قابل قیاس با آموزش‌های رسمی و کلاس درس و مدل های سنتی آموزش نیست.

شاهد مثال‌های این موضوع، کانال‌های علمی برای یادگیری در موارد مختلف از جمله آموزش زبان، هنر و کتاب‌خوانی مجازی است که با کلاس‌های درس رسمی محتوای آموزشی را به دست مخاطب می‌رساند، تقاوت بسیاری دارد. مقوله آموزش مجازی از جمله مسایلی است که در سال‌های اخیر رشد چشمگیری در کشورهای توسعه یافته داشته است .

پیشه جو سعی بر آن داشته تا با هدف آموزش مهارت طراحی وب سایت نقشی در این زمینه ایفا کنید و به افزایش درآمد صاحبین مشاغل و افرادی که به دنبال کسب در آمد از اینترنت میباشند بهبود بخشد . در پیشه جو می آموزید که چگونه مهارت طراحی وبسایت را کسب کرده و از آن در راستای کسب در آمد اینترنتی استفاده نمایید.

هدف ما از ایجاد این سایت ایجاد فضایی برای یادگیری آسان و دسترسی سریع به اطلاعات تمام دوره ها در کمترین زمان و کمترین هزینه است.

 

 

 

شما هم به جمع 40 items soldنفر دوره آموز پیشه جو به پیوندید